czwartek, 29 maja 2014

Otwarte Dni Wspinania Fundacji Górskiej Echo 17/18-V-2014


Na szczęście nie wszystkim straszny był deszcz i pomimo złej aury pogodowej IV Otwarte Dni Wspinania jak i II Memoriał Pawła Wyrwy odbyły się, choć ten ostatni musiał być przełożony na termin rezerwowy. 
Deszcz nie przeszkodził nam ani w posłuchaniu prelekcji Tomka Mackiewicza czy Łukasza Dudka ani w warsztatach wspinaczkowych czy innych zajęciach jakie były dla Was przygotowane. Ekspozycje ubiorów i wyposażenia himalajskiego takich marek jak RAB (profesjonalna odzież górska) czy Kozi Kidz sponsorom, bez których wymiar imprezy na pewno byłby inny, zapraszamy na galerię zdjęciową ze spotkania. A już wkrótce galeria z przełożonego II Memoriału Pawła Wyrwy i mamy nadzieję relacja filmowa. I widzimy się za rok :) bo już teraz wiemy, że spotkanie będzie na pewno jeszcze ciekawsze i z nowymi pomysłami. (outdoorowe ubranka dla dzieciaków) także nie ucierpiały :). 
Długo można by wymieniać co się działo ale mamy nadzieje, że nie tylko zwycięzcy konkursów czy losowań wyjechali zadowoleni. Oczywiście jak to często bywa najbardziej odporne na deszcz okazały się maluchy, których włącznie z miejscowymi harcerzami było sporo.  Dziękując w tym miejscu naszym sponsorom, bez których wymiar imprezy na pewno byłby inny, zapraszamy na galerię  zdjęciową ze spotkania. A już wkrótce galeria z przełożonego II Memoriału Pawła Wyrwy i mamy nadzieję relacja filmowa. I widzimy się za rok :) bo już teraz wiemy, że spotkanie będzie na pewno jeszcze ciekawsze i z nowymi pomysłami.

Impreza organizowana przez Fundację Górską Echo.

Brak komentarzy: