wtorek, 20 maja 2014

Czerwiec dla najmłodszych kinomanów w Multikinie


Multikino dba o najmłodszych kinomanów, ale również o ich rodziców. Dla przyszłych mam oraz młodych mam i ojców, którzy starają się godzić obowiązki rodzinne z własnymi przyjemnościami, takimi jak kino, przygotowaliśmy specjalny projekt - Multibabykino. To specjalne seanse filmowe, podczas których prezentowane są najnowsze produkcje dla dorosłych. Aby ułatwić wizytę w kinie w salach kinowych rozłożone są przewijaki, pieluszki w każdym rozmiarze oraz chusteczki nawilżające. Oprócz tego rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych.
W zamian otrzyma zaś bezpłatnie fotelik samochodowy (nosidełko), w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać. Niektóre kina posiadają również na wyposażeniu podgrzewacze do butelek, krzesełka do karmienia oraz chusty do noszenia niemowlaków.

 

W czerwcu maluchów zapraszamy na „Poranki”, na których będą mogli zobaczyć ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Jeżeli pociecha ma już skończone 2 lata, to najlepiej wybrać się na „Poranki” w sobotę lub w niedzielę o 10.30. Bajki o tej godzinie są dobrane pod tą grupę wiekową. Natomiast starsze dzieci, które skończyły już 5 lat Multikino zaprasza na godz. 12.00. Bilety na „Poranki” można nabyć w cenie 12 złotych we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz online przez stronę www.multikino.pl.

W kinach sieci Multikino i Silver Screen na rodziny z dziećmi czeka specjalna oferta, czyli akcja „Rodzina do kina”. Dzięki niej klienci sieci Multikino i Silver Screen mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych
w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic płaci za bilet tyle samo co dziecko. Akcja potrwa do końca 2014 roku.
Czerwiec to premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych premier dla najmłodszych. 20 czerwca na ekrany kin trafi Jak wytresować smoka 2” pierwsza z dwóch kontynuacji wielkiego przeboju, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. W drugim rozdziale planowanej trylogii nierozłączna para musi stanąć w obronie pokoju - i ocalić przyszłość ludzi i smoków przed żądnym władzy Drago.
Więcej informacji na temat „Poranków”, akcji Multibabykino, majowych premier dla dzieci oraz rodzinnych biletów w Multikinie można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Brak komentarzy: