piątek, 30 maja 2014

Co kryje się na skarpetkach z najnowszej kolekcji marki Wola?

Co kryje się na skarpetkach z najnowszej kolekcji marki Wola?
Marka Wola stworzyła nową, pełną inspirujących wzorów kolekcję skarpetek dla dzieci. To kolorowe i wzorzyste produkty, które zaciekawią nawet najbardziej wybrednego malucha. Znajdziemy wśród nich modele imitujące trampki, zdobione kotkami, robotami, gitarami, a także klasyczne czarno-białe z kokardkami dla małych elegantek.
Marka Wola w swojej nowej kolekcji skarpetek dla dzieci postawiła na różnorodne wzory. Wśród proponowanych na wiosnę i lato modeli znajdziemy całą gamę motywów, które zostały zaprojektowane tak, aby rozbudzać wyobraźnię maluchów. Bawełniane skarpetki z oryginalnymi grafikami przeznaczone są dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych (0-15 lat).

Dla najmłodszych dziewczynek w wieku 0-2 lata Wola przygotowała kolekcję zdobioną słodkimi zwierzątkami, w której dominują trzy kolory: różowy, biały i czerwony. Chłopcy w tym wieku z kolei mogą wybrać np. niebiesko-białe skarpetki z rysunkami dinozaurów. Dla starszych (2-6 lat) zostały zaprojektowane modele z robotami, samochodami i wyścigówkami. Kolekcja dla dziewczynek z tej kategorii wiekowej to śliczne propozycje z kokardkami, serduszkami, a także smakowitymi babeczkami. Dzieci w wieku 6-11 lat znajdą wśród produktów Woli skarpetki moro, z samolotami, w serduszka, a także kwiatki. Dla małych elegantek została stworzona klasyczna czarno-biała kolekcja z kotkami, kropeczkami i dziewczęcymi kokardkami. Z kolei dla najstarszych marka przygotowała modele w kratę, paski czy gitary, a także skarpetki imitujące trampki.
Oryginalne wzory to wyróżnik najnowszej, dziecięcej kolekcji Woli. Marka dbając o swoich najważniejszych klientów – dzieci, postawiła na projekty, które wprowadzą do ich garderoby radość i kolor.
Produkty dostępne są na stronie www.wola.pl.


Brak komentarzy: