czwartek, 11 lipca 2013

Zaprojektuj śniadanie z Bakalland

Kobiety uwielbiają zabawę kolorami i dodatkami. To doskonały sposób na przełamanie codziennej rutyny i odkrywanie nowych obszarów przyjemności. Od dziś, znajdą się wśród nich skrojone na miarę naszych potrzeb barwne i pyszne śniadania. Przygotowane według indywidualnych preferencji i bez żadnych ograniczeń, dzięki nowym, śniadaniowym bakaliom od Bakalland!

Eksperymentowanie leży w naturze każdej kobiety. W taki właśnie sposób poznajemy siebie, stając się bogatsze o nowe doświadczenia. Zaczynamy już o poranku dobierając swoją garderobę,
a następnie przenosząc się do kuchni, gdzie w ciągu kilku minut tworzymy szybkie i sprytne pomysły na pierwszy posiłek dla naszych najbliższych. Jak jednak znaleźć złoty środek i zaspokoić gusta smakowe całej rodziny? To jest właśnie ten moment, w którym warto pozwolić im na skomponowanie własnych dań, podsuwając niestandardowe rozwiązania, dzięki którym śniadania staną się dla wszystkich prawdziwą przyjemnością.

Jak zamienić śniadaniową rutynę w kolorowy, energetyczny i przede wszystkim wyjątkowo smaczny posiłek? Razem z marką Bakalland, która wprowadziła na rynek nowatorskie produkty, a mianowicie bakalie na śniadanie Bakalland, czyli trzy najczęściej wykorzystywane jako dodatek do płatków, owsianki oraz musli, kompozycje smakowe, tj.: chrupiące pestki dyni, słodkie rodzynki i soczysta żurawina. Dostępne w 150 g opakowaniach, przeciętnie odpowiadają trzem porcjom produktu dodanego do śniadania. Teraz, zarówno my same, jak i reszta naszej domowej załogi będziemy mogli zaprojektować poranny posiłek tak jak lubimy – bez konieczności sięgania po gotowe mieszanki bądź wzbogacając o wybrane składniki, ulubioną. Już garść bakalii dodana do pierwszego dania wystarczy, aby energia i dobre samopoczucie nie opuszczały nas do końca dnia.


Bakalie na śniadanie Bakalland są cennym źródłem błonnika, potasu, magnezu, kwasu foliowego, oraz innych składników odżywczych. Zapakowano je w apetyczne i poręczne torebki typu easy open, które na pewno przyciągną uwagę także najmłodszych członków naszej rodziny. Bakalland, zadbał też o informacje dotyczące wartości odżywcze poszczególnych produktów, które znajdują się na tylnej ściance opakowania. Z pewnością docenią je wszystkie kobiety, dla których zdrowy tryb życia i odpowiednio zbilansowana dieta najbliższych im osób jest bardzo ważna.

Cena: rodzynki ok. 4,5 zł; żurawina ok. 8,5 zł; pestki dyni ok. 5,5 zł.
Opakowanie: 150 g

Więcej informacji: www.bakalland.pl


Brak komentarzy: