wtorek, 26 marca 2013

Testujesz, decydujesz, rekomendujesz

Zarejestruj się na  www.streetcom.pl i zostań Ekspertką
Kremy, gadżety elektroniczne, produkty dla dzieci czy żywność – jak sprawdzić, które są najlepsze na rynku? Jesteśmy zasypywani informacjami i ofertami. Jak wybrać najlepszą dla siebie? Jak dobrze wydać swoje pieniądze? Najlepszym sposobem jest przetestowanie produktu osobiście lub porada zaufanego znajomego.
Streetcom daje możliwość wyboru i sprawdzenia, co jest dobre na rynku.
 W społeczności Streetcom znajduje się ponad 230 000 konsumentów. Są gotowi do testowania produktów i wyrażania o nich opinii. Dzięki temu stają się lepiej poinformowani, bo pierwsi otrzymują nowy produkt. Lubią doradzać innym, więc rekomendują produkt swoim znajomym.  Dzięki udziałowi w kampaniach, eksperci Streetcom wiedzą wcześniej, co pojawi się na rynku oraz mają możliwość sprawdzenia nowych produktów osobiście. Otrzymują również szczegółowe informacje o produkcie oraz dodatkowe porady, ciekawostki czy przepisy. Dzięki temu, wybierając się do sklepu, zawsze wiedzą, co kupić.
 W 70% ekspertkami są kobiety –  one najczęściej decydują o zakupach, kochają próbować, poznawać jako pierwsze. Rozmawiają o tym, co jest dobre, polecają koleżankom i bliskim – kosmetyki, produkty spożywcze, nowinki techniczne, artykuły dla dzieci, usługi – każdy produkt znajdzie zainteresowanie w odpowiednio dobranej grupie Ekspertek. 

.

Brak komentarzy: