czwartek, 18 października 2012

Kolory i uczucia

Automatyczne składanie i rozkładanie -wgodna i szybka obsługa , to jeden z wielu atutów tego wózka. Stelaż może być  bazą zestawu „3w1” tzn. Można do niego wpiąć fotelik Maxi-Cosi (0-13kg.) lub gondolę Quinny
Quinny prezentuje kolekcję stylowych i kolorowych wózków spacerowych pod nazwą Quinny Moodd. Quinny Moodd łączy w sobie z zadziwiającą łatwością efektowność wyglądu, wygodę użytkowania i komfort zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Wózek jest gotowy do użytku w ciągu kilku sekund dzięki automatycznemu mechanizmowi rozkładania. Szeroka gama kolorów i kreacji gwarantują, że każdy świadomy swoich potrzeb i mający wyczucie stylu rodzic będzie mógł znaleźć "Moodd" odpowiadający jego lub jej gustowi. Quinny Moodd  jest dostępny w sprzedaży od października 2011 w ośmiu różnych kolorach.Głównym celem, zgodnie z którym opracowano Quinny Moodd, było stworzenie produktu przyjaznego dla użytkownika. Płynnie działający mechanizm rozkładania sprawia, że obsługa wózka jest łatwa dla każdego rodzica, i w każdej sytuacji, nawet podczas trzymania w tym samym czasie dziecka na rece  lub torby z zakupami. Quinny Moodd to kompletny i zarazem dynamiczny produkt. Dzięki regulowanemu siedzeniu, dziecko może siedzieć w wózku zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Z wózka Mood dziecko może korzystać już od momentu narodzin na rozłoąonym do pozycji leżacej siedzeni w połączeniu ze spiworkiem Kokon. Istnieje również możliwość mocowania na Quinny Moodd  fotelika samochodowego Maxi-Cosi dla niemowląt 90-13 kg.). Adaptery umozliwiające wpięcie fotelika są w wyposażeniu wózka.


Wózek jest wyposażony w  eleganckie kubełkowe siedzenie. Zewnetrzna część siedzenia wykonano z wysokiej jakości tworzywa w kolorze białym lub czarnym, z połyskiem. Natomiast tapicerka siedziska dostępna jest aż w ośmiu różnych kolorach , spośród których rodzice mogą wybrać najbardziej im odpowiadajacy kolorem, własny Quinny Moodd. Do dostępnych kolorów należą czarny Black Devotion, brązowy Brown Fierce, niebieski Blue Reliance, czerwony Red Revolution, fioletowy Purple Power, zielony Green Courage, Natural Delight (biały stelaż) oraz różowy Pink Passion (biały stelaż). Quinny Moodd stanowi wyrazisty kolorowy akcent w miejskim otoczeniu.

 Producent:  Dorel
Cena spacerówki ok.:   2.300 zł.
Cena gondoli ok.  850 zł

www.quinny.com

Brak komentarzy: