piątek, 27 listopada 2009

GAGA ZIMA DOSTĘPNA JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU!Maszyna drukarska już odpalona! Nowy numer będziesz w sprzedaży w połowie przyszłego tygodnia. A w nim:

znajdziecie wyjaśnienie najpopularniejszych metod radzenia sobie z konfliktami z dziećmi (str. 46), wywiady z psychologami o specyfice relacji matki z córką (str. 37) i ojca z synem (str. 34) oraz reportaż o prawdziwych punktach zapalanych w prawdziwych rodzinach podobnych do naszych (str. 40). W megabonusie przedstawiamy wam również Dorotę Masłowską, która mimo anarchistycznego podejścia do szkoły i wychowania bez granic jednak wyrosła na człowieka wielkiego formatu i, a może przede wszystkim, na wspaniałą mamę (str. 26).

Z pozoru nie są to tematy typowo świąteczne, a jednak zastanówcie się, czy aby ciśnienie bożonarodzeniowe nie bywa często źródłem kłótni w domu. Jeśli nie, to tak trzymać, ale założę się, że zimowy areszt domowy jednak nakręca nerwową sprężynę, więc liczę, że te kilka materiałów może się jednak przydać.

Zuzanna Ziomecka, red naczelna

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Witam pania redaktor,
czy mozliwe byloby zaprenumerowanie GaGi za granice??ocyzwiscie jestem przygotowana na wyzsze koszta przesylki itp. jestem pewna ze wiekszosc mam ktora mieszka po za granicami kraju wykorzysta ta mozliwosc jaka daje zamowienie pisma i mozliwosc przeslanie go na obczyzne :-)
prosye o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby