piątek, 27 listopada 2009

Specjalne spektakle dla dzieci w Operze Krakowskiej

W dniach 5-6 grudnia odbędą się spektakle dla dzieci „Pan Marimba”, którym towarzyszyć będzie wiele atrakcji. W foyer budynku Opery przy ul. Lubicz 48 czekać będą na dzieci liczne niespodzianki, a wśród nich:

• występ artystyczny młodych tancerzy Studia Baletowego Opery Krakowskiej,
z możliwością podjęcia rozmów z dziećmi i nauczycielami na temat nauki tańca w Studiu (ANTRESOLA)
• prezentacja instrumentów muzycznych, pokaz gry oraz dyskusje o muzyce organizowane przez Samorząd Studentów z Akademii Muzycznej w Krakowie (ANTRESOLA)
• wielkoformatowa gra planszowa, w której będzie można nie tylko spróbować swoich sił, ale również wygrać cenne nagrody (DOLNE FOYER NAPRZECIWKO KASY)
• zabawy i konkursy zorganizowane przez nauczycieli szkoły języka angielskiego, będące nie tylko dobrą zabawą, ale też nauką (FOYER PRZY SZATNI)
• ekspozycje wydawnictw literackich i naukowych dla dzieci (DOLNE FOYER I OKOLICA SZATNI)
• loteria z fantastycznymi nagrodami, wśród wszystkich dzieci obecnych na Mikołajkach
w Operze (WIDOWNIA I DUŻA SCENA)
• Aniołek malujący buźki dzieci (DOLNE FOYER PRZY KASIE)

Nie zabraknie również Mikołaja, który obdaruje dzieci prezentami, a rodzicom i opiekunom damy możliwość poznania skrytych życzeń gwiazdkowych ich pociech (skrzynia z życzeniami).

Spektakle „Pan Marimba” odbędą się 5 grudnia (sobota) o godzinie 17:00 oraz 6 grudnia (niedziela) o godzinie 12:00 i 17:00.

Zapraszamy wszystkich do Opery na godzinę przed każdym spektaklem, by skorzystać z niespodzianek przygotowanych na tę wyjątkową okazję. Atrakcje czekają na widzów również po spektaklach.

Każdy młody widz, który odwiedzi Operę w dniach 5 i 6 grudnia br. otrzyma upominek.

Brak komentarzy: