wtorek, 16 grudnia 2008

Pierniki - Ciufcia i GAGA przy piecuDzieci to najwięksi domowi pomocnicy - już od drugiego roku życia mogą uczestniczyć w drobnych pracach domowych. Warto wykorzystać ich początkową fascynację światem dorosłych przy okazji przekonując, że praca może być również świetną zabawą! – twierdzą eksperci portalu ciufcia.pl, na którym pojawiła się ostatnio nowa zakładka promująca wspólne gotowanie - „Mamy gotowanie”.

Gaga o tym wie doskonale. Ostatnio w redakcyjnym gronie mit kinder piekłyśmy i dekorowałyśmy pierniki. To znaczy...niektóre tylko podjadały surowe ciasto (naczelna) inne tylko dekorowały (dyr kreatywna) inne robiły wszystko na raz (Ewa S i Aga B) a jedna do tej pory nie dotarła (red prow). Na szczęście pomagały dzieci więc cel został osiągnięty.


Zajrzyjcie na stronę Ciufci po inspirację. Swoją drogą, jak dzieci przez święta będą z Wami w domu, Ciufcia może się okazać wspaniałą opcją na spędzanie razem czasu przy komputerze. Poza nowym działem kulinarnym plecamy ich edukacyjne gry flashowe dla dzieci już od 2 lat.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

mówili dziś o mojej ulubionej ciufci w tv. Cieszę się że jest już tak popularna. Pozdrawiam. Chyba też zacznę blogować, ale może na ciufci ;)