czwartek, 10 października 2013

Poofi to firma, która stara się odpowiadać na potrzeby współczesnych rodziców, dla których ważne jest aby produkty dedykowane ich dzieciom były nie tylko funkcjonalne, ale także designerskie. To marka, która jest świadoma tego, że rynek dziecięcy ulega ważnym przeobrażeniom- odchodzi od tego, co pstrokate i kolorowe w stronę subtelnej elegancji.

Wszystkie produkty Poofi, są dokładnie przemyślane pod kątem funkcjonalności: każde zastosowane rozwiązanie niesie dodatkową funkcję, której zadaniem jest ułatwienie młodym rodzicom debiutu w nowej roli.


Zestaw do wózka z bawełny organicznej, pościel lniana– marka proponuje swoim klientom towary luksusowe, bez których można się obejść, jednak dla wymagających rodziców stanowią tzw. „must have”. Każdy z produktów został doskonale przemyślany, dzięki czemu można je odkrywać na nowo wraz z kolejnymi etapami rozwoju dziecka.
Poofi to marka, której sygnaturę stanowi wykończenie produktów. Jakość objawia się przede wszystkim w detalach: eleganckie opakowania i subtelne dodatki to kropka nad i. Dla niektórych dużym zaskoczeniem może być fakt, że jest to polska firma. Stworzona dla rodziców i przez rodziców, ale przemyślana na tyle starannie, że z powodzeniem może być stawiana na równi z cenionymi, zachodnimi markami. 


Zestawy do wózka i kołyski
Zestawy do wózka i kołyski Poofi zostały stworzone dla rodziców o dużych wymaganiach. To produkt dla osób, które podczas zakupów dla dzieci kierują się funkcjonalnością oraz designem.
Moda dziecięca przeżywa swój złoty wiek. Marki coraz częściej zauważają, że rodzice przywiązują bardzo dużą wagę do przedmiotów, które otaczają ich dzieci. Poprzeczka oczekiwań została podniesiona i tylko nielicznym udaje się zadowolić wysublimowane gusta. Producenci poszukują nowych trendów i stopniowo wprowadzają je do swoich kolekcji.

Zestawy do wózka i kołyski Poofi zachwycają. Już na pierwszy rzut oka. Design stanowi idealne połączenie surowego minimalizmu z miękkością. Ta miękkość ma tutaj dwojakie znaczenie – dotyczy nie tylko tkanin, z których została wykonana pościel, ale również wyglądu. Tą cechę po prostu widać gołym okiem. Połączenie bawełny organicznej i niezwykle miękkiego lnu daje efekt niespotykanej lekkości zestawów.

Pościel do wózka i kołyski Poofi dostępna jest w czterech odsłonach. Wszystkie zostały utrzymane w tej samej estetyce, jednak każda z nich charakteryzuje się niepowtarzalnym charakterem. „Chmurki” to propozycja dla małych marzycieli, którzy podczas sennych marzeń uwielbiają bujać w obłokach. Mała dama z pewnością zakocha się w subtelnym, eleganckim „Serduszku”, które nieco przekornie zostało wykonane z surowego lnu. Natomiast granatowa „Gwiazdka” jest dedykowana mocnym osobowościom, które lubią zaznaczyć swoją obecność. Zestawem, którym najmocniej odcina się na tle całej kolekcji są „Wąsy pana Inspectour”. Patrząc na niego, ma się wrażenie, że Poofi figlarnie puszcza oczko do swoich małych klientów, zapraszając ich do poznawania świata poprzez obserwacje zabawnych wzorów i kontrastowych kolorów.


Funkcjonalność to cecha, która stanowi myśl przewodnią całej kolekcji. Również zestawy do wózka charakteryzują się zbiorem cech, które sprawiają, że warto rozważyć ich zakup. Pościel do wózka i kołyski Poofi składa się z czterech elementów: dzięki wyciąganej kołderce, zestaw jest całoroczny. Zimą stanowi ciepłe okrycie, a latem staje się cienkim kocykiem.

Produkty marki Poofi trzeba poznać. Żadne słowa nie oddadzą jakości wykończenia i wszechobecnej miękkości, która wręcz wyłania się z każdego produktu. Wszystkie opisane zestawy są dostępne w sprzedaży wysyłkowej na stronie producenta: www.poofi.pl.

Brak komentarzy: