środa, 14 grudnia 2011

Nowy RYMS!


W Empikach i dobrych księgarniach w całej Polsce znajdziecie nowy numer kwartalnika „Ryms”- wyjątkowej publikacji o książkach dla dzieci i młodzieży, skierowanej do nowoczesnych i ambitnych rodziców, nauczycieli, wychowawców i ...bibliotekarzy. Przeznaczony dla tych wszystkich, którzy dbają o rozwój dzieciaków, podsuwając im mądre i pięknie zilustrowane książki, chcą być zawsze na czasie i wiedzieć co piszczy w literackiej trawie.

W najnowszym „Rymsie” przeczytacie m.in. o starej szkole Edmunda Niziurskiego, rozważania o przedszkolu i o szkole, inspirujący wywiad „Jakość, a nie jakoś”z socjologiem Tomaszem Sobierajskim i rozmowę z Eveline Elsner, „Pomysły są jak podarunki”. W środku także gościnny felieton naszej naczelnej, Zuzy Ziomeckiej pt. „Forma kontratakuje”, znajdziecie też jak zwykle garść recenzji książek i audiobooków.

„Pismo i wortal Ryms też jest dla ludzi poszukujących, ciekawych świata, dla tych, którzy myślą według zasady: wszystko zaczyna się od dziecka. Czytajcie Rymsa, a będzie dobrze! - powiedziała Marta Lipczyńska-Gil, naczelna kwartalnika i wortalu, odbierając nagrodę „Gwarancje Kultury”przyznaną przez TVP Kultura.

Lećcie kupić nowego „Rymsa”. Możecie też zapisać się na elektroniczny newsletter. Bo „Ryms” to nie tylko wydanie papierowe, ale i wortal, czyli specjalistyczny portal o książkach.

Znajdziecie tam codziennie nowe wieści ze świata literackiego i wydawniczego, informacje o konkursach z nagrodami i dobrych rabatach na książki, recenzje nowych i starszych książek oraz audiobooków, zapowiedzi premier książkowych, dobre teksty krytycznoliterackie i wywiady z pisarzami i ilustratorami, systematycznie uzupełniane notki o autorach, adresy internetowe księgarni, wydawnictw, galerii, portali, pokrewnych tematycznie czasopism.

Brak komentarzy: