poniedziałek, 28 listopada 2011

Sekret niemowlęcej mowy


Nim maluch skończy rok, może przepłakać 17% czasu swojego życia, ponieważ płacz to jedyny sposób w jaki niemowlę potrafi się porozumiewać. Badania pokazują, że rozumiane niemowlęta to szczęśliwsze dzieci. Zidentyfikowano pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża głód, zmęczenie, znudzenie, rozdrażnienie oraz stres. Każdy rodzaj ma swoją charakterystykę, na którą składa się częstotliwość, wysokość oraz natężenie dźwięków.

WhyCry Mini tłumaczy płacz dziecka. Pozwala rodzicom już od pierwszego dnia zrozumieć powody płaczu malucha. Urządzenie wyłapuje wszystkie dźwięki wydawane przez malucha i przesyła informacje do procesora, który porównuje je do pięciu uniwersalnych wzorów płaczu.

Urządzenie jest małe i lekkie, łatwo zmieści się w torebce, czy kieszeni. Jest proste w użyciu. Kwadratowy, opływowy kształt świetnie dopasowuje się do ręki opiekuna, a pięć kolorowych lampek na białym tle jasno wskazuje emocje dziecka. Analizator WhyCry Mini został przetestowany klinicznie oraz certyfikowany.

Więcej o WhyCry Mini można przeczytać na stronie zrozumdziecko.pl. WhyCry Mini można kupić w sklepach z artykułami dla dzieci oraz aptekach. Przybliżona cena produktu to 226 zł.

Brak komentarzy: