piątek, 23 kwietnia 2010

Wybierz najbardziej wartościową i najpiękniej wydaną książkę dla dzieci!


Startuje głosowanie w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i kropka”.

23 kwietnia – w Światowy Dzień Książki - startuje wyjątkowy plebiscyt dotyczący książek dla najmłodszych (pierwszy tego rodzaju na polskim rynku). . zaprasza dorosłych czytelników oraz ich małych podopiecznych do głosowania w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” 2009. 10 nominowanych tytułów, wytypowanych przez grono ekspertów, można „oceniać” na portalu www.przecinekikropka.pl do 15 maja. Pozycja, która uzyska największą liczbę głosów w tym plebiscycie internetowym, zdobędzie tytuł Najlepszej Książki Dziecięcej „Przecinek i Kropka” 2009.

Portal www.przecinekikropka.pl to nie tylko platforma do głosowania w Konkursie, ale wyjątkowa strona o książkach. Portal zabiera najmłodszych we wspaniałą podróż do świata słowa pisanego i zaprasza do odkrywania magii książek. To także platforma komunikacji z nauczycielami, bibliotekarzami, rodzicami – wielbicielami i pasjonatami książek. Stanowi ona dopełnienie akcji edukacyjnej wychowania z książką i promocji czytelnictwa „Przecinek i Kropka”, prowadzonej przez Empik od dwóch lat.

Czytelnicy (rodzice i opiekunowie wraz z dziećmi) będą mogli zagłosować w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” od 23 kwietnia do 15 maja za pośrednictwem portalu.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Gdzie można kupić lub zaprenumerować czasopismo Gaga ?

Anonimowy pisze...

Beznadzieja! Jury z księzyca, kólko wzajemnej adoracji.