środa, 20 maja 2009

Fundacja Sto Pociech zaprasza do Klubiku Maluchów i Rodziców na Angielskie CzwartkiWszystkich Rodziców, którzy chcieliby pogłębić lub odświeżyć znajomość angielskiego mając na oku swojego Malucha, zapraszamy na zajęcia z angielskiego na dwóch poziomach zaawansowania. Zajęcia prowadzą certyfikowani nauczyciele języka angielskiego.

Angielski dla średniozaawansowanych - konwersacje z języka angielskiego osoby na poziomie intermediate i pre-intermediate i równolegle w sąsiedniej sali - English workshop - Discussion group when we talk only in English on various subjects. It is not a regular course, it is not meant to teach English. It is meant to refresh fluency in English. The group re-opens. 5 more advanced English speakers can still join.

W każdy czwartek do końca czerwca, godz. 13.00 - 14.15 Fundacja Sto Pociech ul. Freta 20/24a Warszawa, Stare Miasto www.stopociech.pl

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: angielski@stopociech.pl

Do Klubiku Maluchów i Rodziców zapraszamy dzieci od 0 do 3 lat wraz z rodzicami w godz. 10.00 - 15.00. Poza zajęciami z angielskiego proponujemy śpiewanki dla mam z najmłodszymi dziećmi, czytanie na dywanie (i dużym ekranie), poznawanie tajników różnych sposobów wiązania chust i przestrzeń do swobodnej zabawy, także w pięknym ogrodzie. Wstępniak 10zł.

Brak komentarzy: