poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Wyjątkowe grafiki, typografie i ramy


White Concept Store to nowa przestrzeń dla osób ceniących jakość, dobry design i skandynawski klimat. Skupia wyselekcjonowane grafiki, limitowane kolekcje ram i typografii, które świetnie wpasowują się nie tylko w domowe wnętrza, podkreślając ich wyjątkowy charakter. Wśród licznych kategorii w sklepie znaleźć można dział poświęcony dekoracji pokoi dziecięcych.
Reprodukcje i wydruki artystyczne posiadają ponad 60-letnią gwarancję trwałości. Drukowane są na specjalnych podłożach w technologii opracowanej przez specjalistów w dziedzinie wydruków artystycznych. Dajemy możliwość wydruku w cenionej na świecie, certyfikowanej technologii Digigraphy.
Autorką zdjęć i założycielką White Concept Store jest Anja Choluy. Fotografka i Członkini National Assotiation of Professional Child Photography (NAPCP), właścicielka warszawskiego White Studio i White Concept Store. Miłośniczka detalu i „niedopowiedzianej historii”. Mama 8-letniego Eryka. Swoją działalność rozpoczęła w Oslo w Norwegii. Tam wykształcił się jej charakterystyczny surowy styl fotografowania. Sprane kolory, detal, prosta forma. Te atrybuty stanowią doskonałe tło dla pokazania emocji. Jej prace choć nie dosłowne, mają silny ładunek emocjonalny.White Concept Store w ramach wsółpracy z Luna Design oferuje także unikalne ramy ze starych odzyskiwanych kawałków drewna z RPA. Każdy pas drewna wykorzystany do zrobienia tych ram ma swoją własną wyjątkową opowieść. Wszystkie ramy produkowane są ręcznie, a drewno wykorzystywane do ich tworzenia odzyskiwane jest ze starych łodzi rybackich, framug i ram okiennych, drzwi i drewnianych stropów domów. Razem z fotografiami Anji Choluy tworzą wyjątkową, niezwykle klimatyczną całość.White Concept Store
profil na Facebooku

Brak komentarzy: