czwartek, 22 sierpnia 2013

Eko kredki BIC – najlepszy prezent dla kreatywnego dziecka

Kolorowanie kredkami z serii eko BIC to nie tylko dobra zabawa, lecz także przyjemna lekcja ekologii. Nawet dwuletnie maluchy mogą rozwijać kreatywność i jednocześnie uczyć się czegoś o środowisku.

Ekologiczne nawyki warto przekazywać pociechom od najmłodszych lat. Dzięki temu w znacznym stopniu przyczynimy się do wychowania pokolenia dbającego o środowisko. Wiadomo jednak, że maluchy w tym wieku nie wysiedzą grzecznie na nudnym wykładzie z ekologii. Doskonałą pomocą dydaktyczną mogą okazać się ekologiczne i bezdrzewne kredki ołówkowe BIC.

Te z edycji Evolution wykonane zostały z żywicy syntetycznej. Wokół grafitu zastosowano specjalną otoczkę ochronną, która dodatkowo wzmacnia kredkę. Produkt jest wyjątkowo odporny na złamania, ale nawet gdyby do tego doszło - kredka nie zostawia drzazg i nie kaleczy.
Dzięki seriom Evolution i Evolution Circus swoją wyobraźnię na papier mogą przenieść już trzyletnie maluchy. Kredki są nietoksyczne i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Dostępne są w 24 kolorach, a w opakowaniach znajduje się po 12 kredek.


Evolution Triangle - to wybór dla jeszcze młodszych artystów. Mogą z nich korzystać dzieci powyżej 2. roku życia. Ekologiczne kredki z tej serii wykonano w 54 proc. z materiałów z odzysku. Dodatkowo posiadają trójkątny korpus, idealny dla małych dziecięcych rączek. Tego typu rozwiązanie korzystnie wpływa na rozwój pisania i łączy przyjemne z pożytecznym. Tym bardziej, że wszystkie kredki z serii Evolution nie zawierają w składzie szkodliwego polichlorku winylu (PCW) i spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa dla zabawek (EN71).

Rekomendowana cena produktów Evolution:
-       Evolution Circus: 14,29 zł
-       Evolution: 12,99 zł
-       Evolution Triangle: 17,49 zł

Brak komentarzy: