piątek, 18 marca 2011

Zostań małym designeremJeśli wyczuwasz w swoim potomku smykałkę do kreowania rzeczywistości, namów go, by wziął udział w konkursie Zostań małym designerem organizowanym przez producenta armatury łazienkowej i kuchennej firmę KLUDI oraz portal wnętrzarski domplusdom.pl. Mogą w nim wystartować dzieci w wieku do 12 lat.
Organizatorzy czekają na prace plastyczne stworzone dowolną techniką przedstawiające źródło wody w domu: kran, prysznic... Gotowe projekty w formie elektronicznej należy przesyłać za pomocą formularza konkursowego zamieszczonego na portalu domplusdom.pl.
Konkurs trwa od 1 marca do 30 kwietnia - w tym czasie nadsyłane prace będą publikowane w portalu, gdzie będą mogli je oglądać i głosować na nie internauci. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów, patronów medialnych oraz projektanci. Prace młodych designerów będą oceniane pod względem oryginalności, kreatywności i jak najlepszego odzwierciedlenia idei konkursu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone oficjalnie 1 czerwca 2011 r. w portalu domplusdom.pl.

Brak komentarzy: