wtorek, 4 stycznia 2011

Przecinek i Kropka 2010Właśnie wystartował konkurs Najlepsza Książka Dziecięca "Przecinek i Kropka" 2010. To już druga edycja plebiscytu empiku dotyczącego książek dla najmłodszych, w którym zwycięzcę wybierają bezpośrednio czytelnicy: rodzice i dzieci.

Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najbardziej wartościowej i najpiękniej wydanej książki dla dzieci w wieku 5-8 lat. Wydawcy mogą przesyłać zgłoszenia do konkursu do 25 stycznia 2011 roku. Ze wszystkich zgłoszonych tytułów jury wytypuje 10 najlepszych publikacji, a wyboru zwycięzcy dokonają odbiorcy w głosowaniu internetowym. Najlepszą Książkę Dziecięcą "Przecinek i Kropka" 2010 poznamy 11 maja.

Konkurs jest elementem akcji edukacyjnej empiku "Przecinek i Kropka", której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci w wieku 5-8 lat.
Więcej informacji

na stronie: empikgroup.com

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam, niestety poniższy link odsyła do zeszłorocznej edycji konkursu - a o najnowszej na stronie przecinek i kropka nic nie znalazłam :( Proszę o pomoc

Gaga Team pisze...

tak, wiemy. na stronie Przecinka i kropki nie jest to, niestety, zaktualizowane, ale posiadamy szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy w PDFie, proszę podać adres mailowy, to wyślemy :)