czwartek, 14 sierpnia 2008

KONKURS NAKLEJKOWY!


Drodzy GagaRodzice!
Szukamy pokoi dziecięcych z pustym ścianami lub meblami, które aż proszą o udekorowanie naklejkami z kolekcji Gaga (widoczne na stronie www.artofwall.com.pl oraz nizej).

Załoga kreatywna z ArtofWall chce zrobić sesję zdjęciową na której pokazane będą wszystkie naklejki z tej kolekcji. Jeśli chcecie udostępnić swoje wnętrze w zamian za profesjonalne obklejenie go naszymi naklejkami (na stałe oczywiscie), to zgłoś się!

Zdjęcia pokoju dziecięcego lub/i mebli dostępnych do obklejenia wyślijcie do: joannaszachowska@artofwall.com.pl.

*Z przyczyn produkcyjnych, do udziału w sesji zapraszamy wyłącznie mieszkańców Warszawy.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

szkoda że tylko mieszkańcy Warszawy :(
No nic taki los :) czekam z utęsknieniem na kolejny numer

pozdrawiam marta

Anonimowy pisze...

Moja serdeczna przyjaciółka z USA polka z urodzenia bardzo prosi mie o kupienie waszego pisma i wysłanie jej. Mieszkam w Gdańsku pomózcie gdzie kupić Gaga ? Pozdrawiam serdecznie Renata
renata.teresa@yahoo.pl

ray pisze...

Jako jeszcze dziecko i wielka fanka Gagi chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa kupienia dwóch pierwszych numerów Gagi? A jeśli tak to co powinnam zrobić?

pozdrawiam serdecznie

Anonimowy pisze...

Gago! Dlaczego nie aktualizujesz bloga, nudą tu wieje!
Kolejny numer chyba udany,... jeszcze go studiuję, trochę w nim niekonsekwecji, ale jak mniemam robienie Gagi to raczej zabawa, a nie profesjonalizm w każdym calu. I chyba dobrze. Coś tam się dzieje, ale czwarty numer z tymi samymi zabiegami tekstowymi, z po prostu fajnymi fotami (szczerze) bedzie nudny. AK

Ambicka pisze...

już październik za oknem!!!
... napiszcie coś ;)))